REKLAMA na TRIPOLO.PL jest tania i skuteczna SKORZYSTAJ!

Nasz serwis postawił na jakość tekstów i zdjęć. Dzięki temu trafiają do nas prawdziwi podróżnicy i turyści, którzy cenią dobrą i praktyczną informację.  Do dnia 29.09.2013r stronę obejrzało ponad 70 tysięcy takich osób.

 

Skoro zajrzęli Państwo tutaj  to znaczy , że prawdopodobnie  jest to grupa docelowa dla Państwa oferty!  Dlatego poniżej przedstawiamy możliwość reklamy na naszej stronie. Proszę zwrócić uwagę, na możliwość umieszczenia aktywnych linków.  Wystawiamy faktury VAT.

 

 

1) Artykuł sponsorowany : liczba słów aż do 2500, 2 linki wychodzące (rel follow) do dowolnego (poza serwisami niezgodnymi z prawem, lub o treściach pornograficznych, spamerskich itp) , 4 zdjęcia, artykuł jest subtelnie oznaczony jako sponsorowany. Wyświetlanie przez 365 dni – 300 zł netto.  Obecnie PROMOCJA 50% ! – 150zł netto (tylko ok 0,4 zł dziennie!)

2) Reklama słowna lub graficzna umieszczona między wierszami wybranego artykułu, z aktywnym linkiem : długość do 100 słów , 1 link. (grafika do uzgodnienia, nie większa powierzchnia niż 120×60) . Uwaga tutaj w jednym artykule może być tylko jedna taka reklama, miejsce wybierają Państwo sami, poza nagłówkiem artykułu. Wyświetlanie 30 dni – 60zł netto,  PROMOCJA  wyświetlanie 365 dni 200zł netto (mniej niż 1zł za dzień!)

3)  Reklama słowna lub graficzna na wszystkich stronach (PRAWY SIDEBAR pod pierwszym widgetem  lub STOPKA) z aktywnym linkiem, .  Długość do 100 słów , 1 link. (grafika do uzgodnienia, nie większa powierzchnia niż 120×60)  – większa reklama do uzgondnienia, cena proporcjonalnie wyższa.  Wyświetlanie  30 dni: 150zł netto, PROMOCJA 365 dni za 599zł netto.  

ZAMÓW REKLAMĘ  JUŻ DZIŚ,

jutro  może nie być promocji!

KONTAKT@TRIPOLO.PL  

w temacie prosimy wpisać REKLAMA, w treści prosimy wpisać, który wariant reklamy Państwo wybierają, na jaki okres, miejsce umieszczenia i inne ważne elementy oraz dane do wystawienia faktury. Płatność za reklemę następuje z góry.