Artykuły oznaczone: ‘wizy’

Wiza do Nigerii – wyjazd turystyczny i służbowy – PORADA

Choć Nigeria kojarzy się z dużą przestępczością oraz napadami i porwaniami to obcokrajowców tam nie brakuje. A to ze względu na bogate złoża ropy naftowej przy których znajduje zatrudnienie wielu cudzoziemców oraz walory turystyczne, które powolnie zauważają indywidualni turyści.

Wizy do Chin – wymagania, cena, warunki dla Polaków – PORADA

Państwo Środka jak nazywa się Chiny to kraj godny odwiedzin chociażby na ponad 1000-letnią historię, zabytki architektury oraz przepiękne naturalne krajobrazy. Żeby urzeczywistnić te marzenia trzeba zaplanować trasę, kupić bilet, znaleźć hotel ale najpierw trzeba uzyskać WIZĘ! Wiza do Chin jak ją  uzyskać,  ile kosztuje?

Wizy do Rosji – wymagania, cena, warunki – dla Polaków PORADA

Rosja jest krajem tak wielkim i tak zróżnicowanym, że każdy podróżnik czy turysta bez problemu znajdzie powód by tam pojechać. Jest wiele do zwiedzenia, począwszy od dużych miast takich jak Sankt Poetersburg czy Moskwa, poprzez góry Kaukaz i Ural aż do Dalekiego Wschodu z Bajkałem, koleją transsyberyjską i Kamczatką. Żeby urzeczywistnić te marzenia trzeba zaplanować […]

Wizy do USA – wymagania, cena, warunki – dla Polaków PORADA

Manhattan i Statua Wolności w Nowym Jorku, Wielki Kanion i Wodospad Niagara, Los Angeles i SanFranciso, park Yellowstone i Arizona, Chicago i Las Vegas, a może Alaska? – to tylko kilka magicznych miejsc, które żeby zobaczyć najpierw trzeba uzyskać amerykańska WIZĘ! Wiza amerykańska –  wniosek, formularze koszty ?

Wizy do Australii – wymagania, cena, warunki – dla Polaków PORADA

Kto nie chciałby zwiedzić Australii, zwłaszcza kiedy u nas zima a tam środek lata? Zobaczyć panoramę Sydney oglądaną z zatoki ze słynnym mostem oraz jeszcze bardziej znanym budynkiem opery. Żeby urzeczywistnić te marzenia trzeba kupić bilet, znaleźć hotel ale najpierw trzeba uzyskać WIZĘ! Jak uzyskać wizę do Australii?

Wiza – gdzie jest potrzebna a dokąd bez wizy – wygodne wyszukiwanie – PORADA

Każdy wybierający się  w podróż, powinien sprawdzić czy do przekroczenia  granicy i pobytu w danym kraju obowiązuje go posiadanie wizy.  Dla Państwa wygody  umieszczamy poniżej dynamiczną  tabelkę, w której przedstawione są  informacje  dot. wiz i innych dokumentów,  dla każdego Państwa osobno.

UŻYWAMY
COOKIES
Strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany w przeglądarce oznacza akceptację. Więcej informacji kliknij!