Artykuły oznaczone: ‘wakacje’

Czarnogóra na wakacje, GALERIA zdjęć z Petrovac

Petrovac leży nad małą zatoczką i otoczony jest skalnymi klifami porośniętymi, bujną zieloną roślinnością. W morzu zaś na przeciw miasteczka, widać skalne wysepki – a na jednej z nich mieści się mała kapliczka. Wysepki można zobaczyć z lądu ale też i z wody – my je opłynęliśmy w zawrotnym tempie na pontonach ciągniętych przez skuter […]

Czarnogóra na WAKACJE, letni odpoczynek na czarnogórskim wybrzeżu w Petrovac

Z roku na rok Czarnogóra staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem wakacyjnym wśród Polaków. Podążając jakby za tym trendem wybraliśmy się do tego kraju na letni urlop, o czym możecie przeczytać w naszej relacji.

Reklamacje i roszczenia do biur podróży, tabela frankfurcka – PORADA

Wszyscy czekamy z niecierpliwością na wakacyjny wypoczynek. Chcielibyśmy by był to okres odcięcia się od codziennego stresu, zapomnienia o codziennych obowiązkach i zasłużonego relaksu. I oby tak było! Ale co zrobić kiedy warunki na miejscu znacznie odbiegają od tych obiecanych przez biuro podróży?

Czego nie wolno przywozić z zagranicznego urlopu by nie stać się przemytnikiem? – PORADA

Co roku na polskich lotniskach celnicy wyłapują setki prób nielegalnego przemytu pamiątek wykonanych po części lub w całości z chronionych zwierząt i roślin. Niejednokrotnie też dochodzi do prób przemytu żywych okazów zwierząt. „Przemytnikami” okazują się najczęściej nieświadomi niczego turyści i urlopowicze. Jak się przed tym ustrzec? – wyjaśnia artykuł. 

UŻYWAMY
COOKIES
Strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany w przeglądarce oznacza akceptację. Więcej informacji kliknij!