Artykuły oznaczone: ‘plaże’

USA, plaże New Jersey – GALERIA zdjęć z Point Pleasant i Seaside Heights

Plaże stanu New Jersey są bardzo popularne zarówno wśród jego mieszkańców jak i gości z innych stanów USA, zwłaszcza sąsiedniego Nowego Jorku. Są jednak znacznie mniej znane wśród turystów przyjeżdżających do USA w porównaniu z plażami Kalifornii czy Florydy. A szkoda, bo warte są odwiedzenia mimo ich dużej „komercjalizacji”.

USA, plaże New Jersey – WYCIECZKA do Point Pleasant i Seaside Heights

Choć ze wszystkich stanów USA to Floryda i Kalifornia kojarzą się najbardziej z plażami i wakacyjną atmosferą, to plaże New Jersey również warte są zauważenia. Zwłaszcza dla tych, którzy przebywając w okolicach Nowego Jorku nie mogą z różnych względów wybrać się na dłuższy odpoczynek do południowych stanów.

Czarnogóra na wakacje, GALERIA zdjęć z Petrovac

Petrovac leży nad małą zatoczką i otoczony jest skalnymi klifami porośniętymi, bujną zieloną roślinnością. W morzu zaś na przeciw miasteczka, widać skalne wysepki – a na jednej z nich mieści się mała kapliczka. Wysepki można zobaczyć z lądu ale też i z wody – my je opłynęliśmy w zawrotnym tempie na pontonach ciągniętych przez skuter […]

Czarnogóra na WAKACJE, letni odpoczynek na czarnogórskim wybrzeżu w Petrovac

Z roku na rok Czarnogóra staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem wakacyjnym wśród Polaków. Podążając jakby za tym trendem wybraliśmy się do tego kraju na letni urlop, o czym możecie przeczytać w naszej relacji.

Plaże świata – zdjęcia i opisy

Najpiękniejsze i najciekawsze plaże na świecie

Nowa Zelandia, Auckland – WYCIECZKA za miasto na wyspę Waiheke

Całodniowa wycieczka z centrum nowozelandzkiej stolicy biznesu poza miasto na wyspę Waiheke to propozycja dla wszystkich, którzy mieszkają bądź przebywają czasowo w Auckland albo są tu przejazdem i zwiedzili już samo miasto.

Nowa Zelandia, Auckland – GALERIA zdjęć z wyspy Waiheke

Wycieczka na wyspę Waiheke to dla zagonionych mieszkańców Auckland odskocznia od zgiełku miasta i codziennego życia, dla turystów zaś możliwość poznania typowego „country side” czyli nowozelandzkich prowincjonalnych krajobrazów bez udawania się w dalsze rejony tego kraju.

Brazylia, Rio de Janeiro – WYCIECZKA po mieście

Kto nie był w Rio de Janeiro ten nie był w Brazylii. Takie lub podobne sformułowania często można znaleźć w przewodnikach lub opisach dotyczących tego największego w Ameryce Południowej kraju. Postanowiliśmy to sprawdzić sami  i na miejscu przekonać się o prawdziwości tego stwierdzenia.

UŻYWAMY
COOKIES
Strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany w przeglądarce oznacza akceptację. Więcej informacji kliknij!