Artykuły oznaczone: ‘Najciekawsze Miasta’

Berlin na weekend, na kilka dni, na jeden dzień – atrakcje Berlina w skrócie – WYCIECZKA do Berlina

Berlin, stolica zjednoczonych Niemiec to obecnie jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast w Europie. Miasto pełne jest zabytków dokumentujących jego ciekawą i nierzadko trudną historię. Przez wiele lat było bowiem symbolem tzw. „zimnej wojny” i podziału świata na Wschód i Zachód.

Madryt – co warto zobaczyć i zwiedzić, atrakcje i zabytki – WYCIECZKA do Madrytu na jeden dzień lub na weekend

„Wieść życie jak w Madrycie” mówi stare przysłowie – i kto nie chciałby bo tego spróbować? Wbrew pozorom dziś jest to zupełnie proste, wystarczy wsiąść w samolot by po paru godzinach bezpośredniego lotu wylądować w stolicy Hiszpanii i samemu sprawdzić jak wygląda życie w Madrycie.

Madryt – GALERIA zdjęć ze stolicy Królestwa Hiszpanii

„Wieść życie jak w Madrycie” jak mówi stare przysłowie – i kto nie chciałby takiego życia spróbować? Wbrew pozorom dziś jest to zupełnie proste, wystarczy wsiąść w samolot by po paru godzinach bezpośredniego lotu wylądować w stolicy Hiszpanii i samemu sprawdzić jak wygląda życie w Madrycie.

Lizbona – atrakcje i zabytki, co warto zobaczyć i zwiedzić – WYCIECZKA do Lizbony na jeden dzień lub na weekend

Położona na zachodnim krańcu Europy stolica Portugalii, Lizbona potrafi zachwycić turystów i przybyszów z całego świata. Miasto jest pięknie położone na siedmiu wzgórzach, w miejscu gdzie rzeka Tag wpada do Oceanu Atlantyckiego tworząc szerokie rozlewisko zwane przez miejscowych „Słomianym Morzem”.

Londyn – atrakcje i zabytki, co warto zobaczyć i zwiedzić – WYCIECZKA do Londynu na jeden dzień lub na weekend

Lista atrakcji turystycznych Londynu – w wielkim skrócie – czyli co warto zobaczyć i co warto zwiedzić podczas pobytu w stolicy Anglii. Lista obejmuje najważniejsze atrakcje Londynu takie jak zabytkowe budowle, kościoły, pałace, zamki, pomniki  a także muzea i galerie sztuki, które każdy turysta powinien zobaczyć. Related Images:

Barcelona – atrakcje i zabytki, co warto zobaczyć i zwiedzić – WYCIECZKA do Barcelony na jeden dzień lub na weekend

Lista atrakcji turystycznych Barcelony – w wielkim skrócie – czyli co warto zobaczyć i co warto zwiedzić podczas pobytu w stolicy Katalonii. Lista obejmuje najważniejsze atrakcje Barcelony takie jak zabytkowe budowle, kościoły, pałace, zamki, pomniki  a także muzea i galerie sztuki, które każdy turysta powinien zobaczyć.

Budapeszt – atrakcje i zabytki, co warto zobaczyć i zwiedzić – WYCIECZKA do Budapesztu na jeden dzień lub na weekend

Lista atrakcji turystycznych Budapesztu – w wielkim skrócie – czyli co warto zobaczyć i co warto zwiedzić podczas pobytu w stolicy Węgier. Lista obejmuje najważniejsze atrakcje Budapesztu takie jak zabytkowe budowle, kościoły, pałace, zamki, pomniki  a także muzea i galerie sztuki, które każdy turysta powinien zobaczyć.

UŻYWAMY
COOKIES
Strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany w przeglądarce oznacza akceptację. Więcej informacji kliknij!