Artykuły oznaczone: ‘Chorwacja’

10 największych atrakcji Czarnogóry. Polecane WYCIECZKI po Czarnogórze (samodzielnie i z biurem).

Czarnogóra ze względu na swoje przepiękne wybrzeże i skąpane w słońcu plaże, z roku na rok staje się coraz popularniejsza wśród turystów. Ale na podstawie własnych doświadczeń z rodzinnego wyjazdu chcielibyśmy zaproponować listę innych niż plaże atrakcji Czarnogóry.

Czarnogóra, Boka Kotorska – rejs statkiem wycieczkowym połączony ze zwiedzaniem – WYCIECZKA

Boka Kotorska to największa zatoka na Morzu Adriatyckim, położona w północnej części wybrzeża Czarnogóry, blisko granicy z Chorwacją. Z racji tego, że zatoka ta głęboko wcina się w ląd, często nazywana jest fiordem. Jeśli tak to ujmiemy to jest to jedyny w Europie fiord poza Norwegią oraz jedyny w Europie „ciepły” fiord.

Chorwacja – nie tylko plaże i Adriatyk – propozycje jednodniowych WYCIECZEK z plaż Dalmacji

Choć niewatpliwie do Chorwacji jeżdzimy po to by wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem.

Chorwacja, Dalmacja – nie tylko plaże i Adriatyk – WYCIECZKA na Wodospady Krka i Masyw Biokovo

Choć niewatpliwie do Chorwacji jeżdzimy po to by wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem. Przedstawiam pomysł na jednodniowe wycieczki – Wodospady Krka i Masyw Biokovo.

Chorwacja – nie tylko plaże i Adriatyk – WYCIECZKA na Jeziora Plitwickie

Choć niewątpliwie do Chorwacji jeżdzimy po to by wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem. Co zwiedzić w Chorwacji oprócz plażowania? – na pewno jednym z takich miejsc jest Park Narodowy Jezior Plitwickich.

Bośnia i Hercegowina – jednodniowa WYCIECZKA do Mostaru i Medjugorje z Dalmacji

Choć niewatpliwie do Chorwacji jeżdzimy ogólnie po to by wypocząć, pokąpać się w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem.

Chorwacja, Dalmacja – nie tylko plaże i Adriatyk – WYCIECZKA po najciekawszych miejscach – Split i Trogir

Co zwiedzić w Chorwacji oprócz plażowania? Choć niewatpliwie do Chorwacji jeżdzimy po to by wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem. Warto sobie zrobić choćby jednodniową przerwę w plażowaniu i zwiedzić choć jedno z polecanych poniżej miejsc. […]

Chorwacja, Dalmacja – nie tylko plaże i Adriatyk – WYCIECZKA po najciekawszych miejscach – Dubrownik zwany „perłą Adriatyku”

Choć niewatpliwie do Chorwacji jeżdzimy po to by wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem.

UŻYWAMY
COOKIES
Strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany w przeglądarce oznacza akceptację. Więcej informacji kliknij!