Artykuły oznaczone: ‘Adriatyk’

Czarnogóra na wakacje, GALERIA zdjęć z Petrovac

Petrovac leży nad małą zatoczką i otoczony jest skalnymi klifami porośniętymi, bujną zieloną roślinnością. W morzu zaś na przeciw miasteczka, widać skalne wysepki – a na jednej z nich mieści się mała kapliczka. Wysepki można zobaczyć z lądu ale też i z wody – my je opłynęliśmy w zawrotnym tempie na pontonach ciągniętych przez skuter […]

Czarnogóra na WAKACJE, letni odpoczynek na czarnogórskim wybrzeżu w Petrovac

Z roku na rok Czarnogóra staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem wakacyjnym wśród Polaków. Podążając jakby za tym trendem wybraliśmy się do tego kraju na letni urlop, o czym możecie przeczytać w naszej relacji.

Chorwacja, Dalmacja – nie tylko plaże i Adriatyk – WYCIECZKA na Wodospady Krka i Masyw Biokovo

Choć niewatpliwie do Chorwacji jeżdzimy po to by wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem. Przedstawiam pomysł na jednodniowe wycieczki – Wodospady Krka i Masyw Biokovo.

Chorwacja – nie tylko plaże i Adriatyk – WYCIECZKA na Jeziora Plitwickie

Choć niewątpliwie do Chorwacji jeżdzimy po to by wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem. Co zwiedzić w Chorwacji oprócz plażowania? – na pewno jednym z takich miejsc jest Park Narodowy Jezior Plitwickich.

Chorwacja, Dalmacja – nie tylko plaże i Adriatyk – WYCIECZKA po najciekawszych miejscach – Split i Trogir

Co zwiedzić w Chorwacji oprócz plażowania? Choć niewatpliwie do Chorwacji jeżdzimy po to by wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem. Warto sobie zrobić choćby jednodniową przerwę w plażowaniu i zwiedzić choć jedno z polecanych poniżej miejsc. […]

Chorwacja, Dalmacja – nie tylko plaże i Adriatyk – WYCIECZKA po najciekawszych miejscach – Dubrownik zwany „perłą Adriatyku”

Choć niewatpliwie do Chorwacji jeżdzimy po to by wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłym Adriatyku i poleniuchować na słonecznych plażach to ten górzysty kraj ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wypoczynek nad morzem.

UŻYWAMY
COOKIES
Strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany w przeglądarce oznacza akceptację. Więcej informacji kliknij!