Strony dla: ‘Australia’

Jak się zabezpieczyć przed chorobami zakaźnymi w podróżach zagranicznych – PORADA – podstawowe zasady higieny w krajach egzotycznych, szczepionki i leki.

Coraz częściej podróżujemy do krajów egzotycznych, w których klimat i warunki pobytowe są zupełnie inne od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni w kraju. Aby podróż czy wymarzone wakacje nie okazały się koszmarem koniecznie trzeba zadbać o ochronę przed przed groźnymi chorobami z jakimi możemy się spotkać w tropikach.

Australia, co zwiedzić i zobaczyć w Melbourne – WYCIECZKA po mieście i okolicach

Melbourne to była stolica Australii a obecnie drugie po Sydney, największe miasto Australii i zarazem stolica stanu Wiktoria. Miasto oprócz swoich własnych atutów jest dobrym punktem wypadowym do znanych atrakcji Australii takich jak zapewniająca przepiękne widoki Great Ocean Road oraz parku narodowego Dwunastu Apostołów. 

Australia, co zwiedzić i zobaczyć w Sydney – WYCIECZKA po mieście i okolicach

Największe miasto Australii – Sydney, malowniczo położone na wschodnim wybrzeżu pomiędzy Pacyfikiem a Górami Błękitnymi ma wiele do zaoferowania dla odwiedzającego go turysty. Bo przecież Sydney to nie tylko znane wszystkim symbole miasta – Opera House i Harbour Bridge.

Nowa Zelandia, Auckland – WYCIECZKA za miasto na wyspę Waiheke

Całodniowa wycieczka z centrum nowozelandzkiej stolicy biznesu poza miasto na wyspę Waiheke to propozycja dla wszystkich, którzy mieszkają bądź przebywają czasowo w Auckland albo są tu przejazdem i zwiedzili już samo miasto.

Australia – plaże Sydney – WYCIECZKA

Do Sydney w Australii najlepiej zaplanować podróż kiedy na północnej półkuli, w tym w Polsce jest zima. Pory roku na południowej półkuli są bowiem odwrócone. Styczeń zaś to w Australii środek lata i tamtejsze wakacje.

UŻYWAMY
COOKIES
Strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany w przeglądarce oznacza akceptację. Więcej informacji kliknij!